Kısıtlı zamanınız içinde alışveriş yükünden kurtarmak için başlattığımız gömlek abonelik programımıza katılın

Çok yoğun mu çalışıyorsunuz ?

Nefes alacak vaktiniz mi yok ?

İş gereği sürekli iyi giyimli olmanız mı gerekiyor?

Yoğun gündeminizde ne giyeceğinize karar vermek zor mu?

Öyleyse, yerinizden kalkmadan kişisel stilinizi zenginleştirecek, yaşam tarzınızı kolaylaştıracak size özel gömlek seçkileriyle her ay kapınıza teslim sürprizlerimizin tadını çıkarın…

Trendlere uygun farklı renk, desen ve tarzda size özel oluşturduğumuz gömlek paketlerini her ay düzenli olarak ellerinize teslim alın!

Hayatınızı kolaylaştırmak ve şıklık katmak için tüm aboneliklerimizde BEDAVA KARGO!

Abonelik hakkında:

Evet. Abonelik paketlerine erkek veya kadın gömleklerimiz dahildir. “Kadın” grubu haricindeki paketlerimizde sadece erkek gömlekleri bulunmaktadır.

  • Hayır, sadece abone olduğunuz paketin ücreti geçerlidir.
  • Ürünlerimizde dünyanın en kaliteli kumaşlarını kullanıyoruz. Siz de gömleklerimizi giydiğinizde, bu kaliteyi ve konforu hissedeceksiniz. Desenleri, binlerce desen içeren kataloglarımızdan özenle seçmekteyiz.
  • Ürünlerimizde 100% pamuklu veya keten, elastan karışımlı kumaşlar kullanılmaktadır. Asla, polyester veya uzakdoğudan ithal kumaş kullanılmamaktadır.
  • Aboneliğinizi, “Hesabım” bölümündeki “üyelik” bağlantısı üzerinden iptal edebilirsiniz.

Abonelik sistemine kayıt olmanızdan itibaren 7 gün içerisinde ilk ürününüz sevk edilir. Abonelik periyotunuza göre yeni sevkiyatlar düzenli olarak gerçekleştirilir.

  • Ürün seçiminizde, uzman danışmanlarımız görev almaktadır. Sizin tercih ve beğenilerinize uygun ve rahat edebileceğiniz ürünleri seçmek için  özenle çalışıyoruz.
  • Satın almak istemediğiniz ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış ve yıpranmamış olması gerekmektedir. İade işlemleri için www.gizahouse.com/iletisim üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ürünle birlikte fatura ve iade formunu da eklemeniz  gerekmektedir.
  • Nakış işlemeli gömleklerin iadesi mümkün değildir.
  • Gönderdiğimiz ürün yerine başka bir ürün tercih ederseniz, www.gizahouse.com/iletisim üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. İstediğiniz her ürün paket kapsamında olmayabilir. Talebiniz, stokta bulunma ve paket değerine göre uzman ekibimiz tarafından değerlendirilecektir. Tercihleriniz doğrultusunda size en uygun ürünü göndereceğiz.
  • Değişim hizmetinden ayda 1 defa yararlanabilirsiniz.
  • Nakış işlemeli gömleklerin iadesi mümkün değildir.

Sepetinizde ürün yok.