İade ve Değişim

Yurtiçi Kargo şubelerine SÖKTAŞ TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş. (472118132) / SOKTAS09OUTLET iade kodunu ileterek ürünü tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir malı reddederek gerekçe göstermeksizin ürünü iade hakkı mevcuttur. Buna rağmen www.gizahouse.com’dan yapılmış olan alışverişlerde 30 güne kadar fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde iade konusunda destek olmaktayız.

İade durumunda internet mağazacılık kanalımıza ait iade adresine kargo gönderimi yapılmalıdır. Ayrıca, iade işlemi için size en yakın mağazamıza başvurabilirsiniz.

Ürünlerinizin orijinal ambalajlarında, etiketli, eksiksiz ve kullanılmamış olarak iade edilmesi gereklidir.

Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün varsa geri gönderilmelidir.

Mağaza(lar)ımızda yapılan alışverişlerde olduğu gibi ürünlere bakmak ve denemek amacıyla ambalajı açabilirsiniz. Ancak iade edilmesi durumunda orijinal ambalajı ile gönderilmesi gerekmektedir.

İade edilecek ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant olmaması gereklidir.

İade edilecek ürün, irsaliyeli fatura ile mevcut olan iade formuna iade sebebi doldurularak gönderilmelidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

30 gün içerisinde yapacağınız tüm iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin Yurtiçi Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.

İadeler aşağıdaki adresimize yapılmak zorundadır;

Atatürk Mah. Aydın Cad.

Novada Outlet Alışveriş Merkezi

No: 216/Z046 Söke/Aydın

İADE İŞLEMLERİ

  İade edilecek ürün, irsaliyeli fatura ile mevcut olan iade formuna iade sebebi doldurularak gönderilmelidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  Kullanılmamış olan iade etmek istediğiniz ürünü faturanız ile beraber en yakın Yurtçi Kargo ofisine ürününüz teslim alındığında bir eposta ile bilgilendirileceksiniz. İade ettiğiniz ürününüz iade koşullarına uyması durumunda siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak geri ödemeniz gerçekleştirilecektir.

    İade siparişinize ait ödemeniz, iade ürününüz teslim alındığı tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde bankaya bildirilecektir. Ücret iadeniz yapıldığında size e-posta ile bildirim gönderilecektir. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0 (256) 518 76 53 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilir veya www.gizahouse.com web sitemizden üye girişi yaparak “hesabım” sayfasında yer alan “mesaj gönder” – “sipariş ile ilgili konular” başlığını kullanabilirsiniz.

TESLİMAT İŞLEMLERİ

    Siparişinizin onaylanmasından sonra “Hesabım” bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz.

  Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 16.00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.

    Siparişler sadece Türkiye sınırları içinde olması gerekir. Yurtdışı kargo hizmetimiz bulunmamaktadır.

    İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz.

    Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin alınabilmesi halinde yapılabilecektir.

Sepetinizde ürün yok.